بهترین سایت عرضه اولیه بازی IGO در سال 2024 برای ایرانیان – عرضه اولیه بازی از کجا بخریم؟

بهترین سایت عرضه اولیه بازی

بهترین سایت عرضه اولیه بازی IGO سایت ها و پلتفرم هایی هستند که برای شرکت در IGO ها مناسب بوده و سرمایه گذاران علاقمند در حوزه بازی های می توانند با استفاده از این سایت ها عرضه اولیه بازی بخرند. در این قسمت بهترین سایت های عرضه اولیه بازی IGO در سال 2023 را معرفی می کنیم.

بهترین سایت عرضه اولیه بازی IGO برای ایرانیان

✔️ بهترین سایت عرضه اولیه بازی IGO✔️ Gamestarter
رتبه دوم❤️ GameFi
سوم💎 Enjinstarter
چهارم💰 PlayPad

عرضه اولیه بازی IGO چیست؟

عرضه اولیه بازی IGO (Initial Game Offering) نوعی عرضه اولیه ارز دیجیتال است که در حوزه بازی های بلاکچینی انجام می شود. عرضه اولیه بازی جمع آوری سرمایه برای شرکت های بازی سازی می باشد. به این صورت که شرکت قبل از ایجاد بازی وایت پیپر بازی را ایجاد کرده و مراحل لازم را طی می کند. سپس برای جمع آوری سرمایه اقدام به فروش توکن ها و نیز اقلام بازی در قالب NFT می کند.

برای اطلاع در مورد نحوه عرضه اولیه های بازی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

بیشتر بخوانید : IGO چیست؟

سایت های عرضه اولیه بازی (پلتفرم های IGO)

سایت های عرضه اولیه بازی پلتفرم هایی هستند که در آنها عرضه اولیه بازی IGO ، بازی های متاورس ، پروژه های P2E ، اقلام درون بازی ، معاملات ارز nft و خرید و فروش های توکن های بازی و اقلام آنها انجام می گیرد.

این سایت ها به توسعه کنندگان کمک می کنند تا به جمع آوری سرمایه برای پروپزه های خود بپردازند. و از طریف فروش اقلام بازی که ارزش ذاتی برای گیمر ها دارند ، کسب درآمد کنند.

IGO ها به سرمایه گذاران این امکان را می دهند توکن بازی و یا nft ها را با تخفیف و با قیمت کمتر خریده و بعدا بارشد ارزش آنها و فروش این موارد با قیمت بالاتر سود کنند.

در این قسمت 9 مورد از بهترین پلتفرم های IGO را برایتان معرفی می کنیم.

بهترین سایت های عرضه اولیه بازی IGO (پتفرم های IGO)

برای انتخاب بهترین سایت های عرضه اولیه بازی IGO معیار هایی از قبیل اعتبار عرضه های ارائه شده در پلتفرم ، درصد موفقیت پروژه های عرضه اولیه شده ، میزان مشارکت سرمایه گذاران در عرضه ، خدمات به ایرانیان و … وجود دارند. در این قسمت بهترین پلتفرم های IGO که به ایرانیان نیز خدمات می دهند را معرفی می کنیم.

1 سایت عرضه اولیه بازی Gamestarter

سایت عرضه اولیه بازی Gamestarter پلتفرمی است که بر روی DAO Maker ایجاد شده است و هدف آن بالا بردن سطح سرمایه گذاری عمومی بر روی بازی های مستقل است. سایت Gamestarter بهترین سایت عرضه اولیه بازی IGO شاخته می شود.

سایت عرضه اولیه بازی Gamestarter
سایت عرضه اولیه بازی Gamestarter

 آنچه Gamestrater را به بهترین سایت IGO تبدیل کرده است بیمه IGO می باشد. به این صورت که بیمه 300 هزار دلاری را برای تمامی عرضه اولیه های بازی که در این سایت ارائه می شوند را در صورت عدم موفقیت پروژه فراهم کرده است.

در این سایت متاورس چند منظوره NFT ، هدایای مکرر ، وایت لیست IGO و … نیز ارائه می شود.

2 سایت عرضه اولیه بازی GameFi

GameFi توسط لانچ پد Red Kite که یکی از بزرگترین پلتفرم های IGO می باشد ایجاد شده است. یکی از ویژگی های اصلی سایت عرضه اولیه بازی GameFi فراهم کردن استخر های متنوع آن است.

سایت عرضه اولیه بازی GameFi
سایت عرضه اولیه بازی GameFi

به این صورت که سرمایه گذار بعد از شرکت در عرضه اولیع بازی و خرید توکن و یا nft های ارائه شده می تواندبعد از عرضه آنها را نفروخته و با توکن هایش سرمایه گذاری کند.

به این صورت که توکن ها را در استخر های GameFi سرمایه گذاری کرده (در کیف پولش قفل می کند) و با استیکینگ ارز دیجیتال در ازای میزان سرمایه ای که دارد سود کسب می کند.

در این سایت استخر ها با ویژگی های مختلفی برای مشتریان عرضه می گردد.

3 سایت عرضه اولیه بازی Enjinstarter

سایت عرضه اولیه بازی Enjinstarter یک پلتفرم IGO می باشد که بر روی Enjin’s Jumpnet ایجاد شده است و بیشتر در زمینه بازی های بلاکچین و متاورسی فعالیت دارد. اصلی ترین ویژگی این پلتفرم IGO این است که کارمزدی بابت تراکنش ها و بازدهی زمین های بازی که بر اساس nft و دیفای هستند ، دریافت نمی شود.

سایت عرضه اولیه بازی Enjinstarter
سایت عرضه اولیه بازی Enjinstarter

این تیم تجربه زیادی در زمینه بازی ها داشته و توسط مدیر عامل Enjin و سرمایه گذاران در زمینه NFT و بازی های دیجیتالی مدیریت می شود.

بیشتر بخوانید : ریفای چیست؟

4 سایت عرضه اولیه بازی PlayPad

سایت عرضه اولیه بازی PlayPad پلتفرم IGO می باشد که محبوبیت آن بیشتر به دلیل شفافیت آن می باشد. این پلتفرم از همه پروژه های اتریوم EVM صرف نظر از نوع بلاکچین آن پشتیبانی می کند.

سایت عرضه اولیه بازی PlayPad
سایت عرضه اولیه بازی PlayPad

از ویژگی های این پلتفرم IGO می توان به زیر ساخت های مالی پیشرفته ، مدل های درآمدزایی ، پلتفرم های بازاریابی ، استخر های استخراج ، اکوسیستم نمادین و … اشاره کرد.

در متاورس iNFT ها در بستر PlayPad می باشند که باعث منحصر به فرد شدن آنها شده است. ارزش nft ها به دلیل محبوبیت iNFT ها به دلیل مدرن بودن ، مقیاس پذیری ، مولد ، هوشمند ، مقیاس پذیری و مبتنی بر هوش مصنوعی بودن آنها  100 برابر خواهد شد.

5 سایت عرضه اولیه Seedify.fund

سایت عرضه اولیه Seedify.fund نیز یک پلتفرم IGO می باشد که در سال 2021 تاسیس شده و از زمان راه اندزای خود تاکنون 4 عرضه اولیه بازی ارائه کرده است. IGO ها با توجه به همکاری میان Seedify و Elrond می توانند توکن هایشان را در شبکه Elrond منتشر کنند.

سایت عرضه اولیه Seedify.fund
سایت عرضه اولیه Seedify.fund

Seedify استخری ارائه می کند که دارای 9 لایه است. هر کدام از این لایه ها وزن متفاوتی داشته و سرمایه گذارم ملزم به قفل کردن دارایی هایشان در SFUND هستند.

6 سایت عرضه اولیه بازی Red Kite

سایت عرضه اولیه بازی Red Kite و نیز دیفای توسط پولکافاندری طراحی شده اند. این پلتفرم به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا آثار خود را به جوامع بازی معرفی کنند. توکن این پلتفرم با عنوان PKF بوده و هولدر های PKF قبل از همه و قبل از عرضه اولیه شدن بازی به پروژه ها دسترسی خواهند داشت.

Red Kite با انواع بلاکچین ها از جمله پلی گان ، بایننس و اتریوم سازگار است.

سایت عرضه اولیه بازی Red Kite
سایت عرضه اولیه بازی Red Kite

7 سایت عرضه اولیه بازی ROCO Finance

ROCO Finance یک پلتفرم غیرمتمرکز GameFi می باشد که خدمات بلاکچین را به تولید کنندکان محتوا ، توسعه دهندگان بازی و گیمر ها ارائه می کند. ولی اولویت ROCO Finance در راه اندازی بازی ها و عرضه اولیه بازی ، و توکن های مبتنی بر ارز دیجیتال هستند.

سایت عرضه اولیه بازی ROCO Finance
سایت عرضه اولیه بازی ROCO Finance

بازی Rice Online از جمله بازی های معروفی می باسد که توسط این پلتفرم ارائه شده است. Rice Online یک بازی بلاکچین معروف است که باعث افزایش محبوبیت پلتفرم ROCO Finance شده است.

8 سایت عرضه اولیه بازی Game Zone

پلتفرم Game Zone یک پلتفرم کاربردی برای راه اندازی عرضه اولیه بازی های GameFi می باشد. این پلتفرم به گیمر ها فروشگاهی از nft های بازی های کسب درآمد را که بر روی بلاکچین های مهم مانند پلیگان ، زنجیره هوشمند بایننس ، سولانا ، اتریوم و … توسعه یافته اند را فراهم می کند.

سایت عرضه اولیه بازی Game Zone
سایت عرضه اولیه بازی Game Zone

بازی های کریپتویی جدید که با استفاده از سایت عرضه اولیه بازی Game Zone عرضه اولیه شده اند ، نرخ موفقیت بالایی داشته اند. این سایت خدمات مختلفی به افرادی که با آنها کار می کنند ارائه می کنند.

9 سایت عرضه اولیه بازی DAO Maker

DAO Maker یک شرکت رو به رشد در حوزه فناوری می باشد که راه حل های SaaS را برای استارت آپ های جدید در حوزه ارز های دیجیتال ارائه می کند. اصلی ترین خدمتی که این پلتفرم IGO برای کاربرانش انجام می دهد این است که کمک می کند ، سرمایه گذاران در عرضه اولیه های بازی که غربال شده و مورد بررسی و تایید DAO Maker قرار گرفته اند ، شرکت کنند.

سایت عرضه اولیه بازی DAO Maker
سایت عرضه اولیه بازی DAO Maker

از معروف ترین عرضه اولیه هایی که توسط DAO Maker راه اندازی شده اند می توان به پروتکل Orion ، My Neighbor Alice ، Seasecape Network و Infinity Pad اشاره کرد.

عرضه اولیه بازی از کجا بخریم؟

برای خرید عرضه اولیه بازی علاوه بر این 9 پلتفری که در بالا معرفی کردیم ، می توانید از سایت های عرضه اولیه ارز دیجیتال و یا سایت هایی که کارشان لیست کردن عرضه اولیه هاست ، اقدام کنید.

ولی سایت هایی که ما در این قسمت برایتان معرفی کرده ایم بهترین سایت های عرضه اولیه بازی در جهان هستند که ایرانیان نیز می توانند از آنها استفاده کنند.

میزان کلاهبرداری های صورت کرفته در زمینه عرضه اولیه ارز دیجیتال بسیار بالاست. به این دلیل توصیه می کنیم اگر می خواهید در عرضه اولیه بازی شرکت کنید ، از سایت های معرفی شده استفاده کنید. زیرا این سایت ها قبل از پذیرفتن شرکت برای عرضه اولیه شدن ابتدا تحقیقات لازم در مورد شرکت را به عمل می آورند.

برای مثال سایت عرضه اولیه بازی Gamestarter عرضه اولیه هایی که ارائه می کند را بیمه می کند. زیرا بسیار دیده شده است شرکت ها بعد از عرضه اولیه و فروش توکن هایشان اعلام ورشکستگی کرده و از ادامه پروژه سر باز می زنند.

نحوه انتخاب بهترین سایت عرضه اولیه بازی

سایت هایی که در بالا معرفی کردیم بر اساس معیار هایی بودند که دلیلشان در قسمت توضیحات هر سایت آورده شده است. اما در مورد انتخاب بهترین سایت عرضه اولیه بازی ابتدا باید به تک تک این سایت ها مراجعه کرده و در عرضه اولیه های بیان شده شرکت کنید.

سپس برسی کنید و ببینید درصد موفقت عرضه اولیه های  کدام پلتفرم بیشتر بوده و کدام یک سود بیشتری نصیب هولدر هایش کرده است.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.