چگونه از عرضه اولیه ارز دیجیتال مطلع شویم؟ – سایت معرفی عرضه اولیه ارز دیجیتال

چگونه از عرضه اولیه ارز دیجیتال مطلع شویم؟

شرکت در عرضه اولیه ارز های دیجیتال و کسب سود از آنها یکی از راه های کسب درآمد از ارز های دیجیتال برای تریدر ها می باشد. چون عرضه اولیه ارز های دیجیتال در بستر واحدی عرضه نشده و همچنین خود انواع مختلفی دارد ، برای اطلاع از جدیدترین عرضه اولیه ارز دیجیتال باید از سایت های مختلفی استفاده کنید. در ادامه لیست سایت هایی که می توانید با استفاده از آنها از عرضه اولیه ارز دیجیتال مطلع شوید را برایتان آورده ایم.

چگونه از عرضه اولیه ارز دیجیتال مطلع شویم؟

برای اطلاع از عرضه اولیه ارز های دیجیتال سایت های مختلفی وجود دارند. همانطور که بیان کردیم ریسک شرکت در عرضه اولیه ارز های دیجیتال بالاست. به این دلیل سایت هایی که در آنها جدیدترین عرضه اولیه ارز دیجیتال ارائه شده اند را به ترتیب اولویت بیان می کنیم.

یعنی شما برای اطلاع از عرضه اولیه ارز دیجیتال ابتدا باید به صورت مداوم چندین سایت بیان شده در ادامه را بررسی کنید و در صورت داشتن عرضه اولیه جدید با مطالعه وایت پیپر آنها و بررسی شرکت عرضه کننده توکن ، در عرضه اولیه ارز دیجیتال شرکت کنید.

عرضه اولیه ارز دیجیتال چیست؟

عرضه اولیه ارز دیجیتال به زبان ساده جمع آوری سرمایه برای شرکت ها می باشد. در عرضه اولیه ارز دیجیتال که آن را با نام عرضه اولیه ارز دیجیتال ICO نیز می شناسیم توسط شرکت و یا صرافی های ارز دیجیتال انجام می شود. به این صورت که شرکت توکن هایی را ایجاد کرده و آنها را به عنوان عرضه اولیه ارز دیجیتال می فروشد.

سرمایه گذاران نیز این توکن ها را خریده و بعدا با افزایش قیمت توکن و فروش آن سود می کنند. در مورد عرضه اولیه سکه باید بدانید طبق آمار جهانی میزان کلاهبرداری های آن بسیار بالا بود و 80 درصد از ICO ها کلاهبرداری می باشند. و این امر باعث کاهش استقبال از عرضه اولیه های ارز های دیجیتال شده است.

برای حل این مشکل شرکت ها ترجیح می دهند عرضه اولیه خود را از طریق صرافی ها انجام دهند. صرافی ها شرکت ، اهداف مالی ، بودجه و موارد نیاز نیاز در مورد شرکت را بررسی کرده و در صورت تایید شدن آن را در صرافی خود عرضه اولیه می کنند.

با وجود کلاهبرداری های بالای ICO ها باز هم شرکت هایی وجود دارند که سرمایه مشتریانشان را چند برابر کرده اند. پس در ادامه تک تک روش هایی که می توان از عرضه اولیه ارز دیجیتال مطلع شد را بیان می کنیم.

چگونه از عرضه اولیه ارز دیجیتال مطلع شویم؟
چگونه از عرضه اولیه ارز دیجیتال مطلع شویم؟

جدیدترین عرضه اولیه ارز دیجیتال

در این قسمت سایت هایی که عرضه اولیه ها در آنها اعلام می شود را به ترتیب اولویت برایتان آورده ایم. تاکید می کنیم قبل از شرکت در این عرضه اولیه ها ابتدا بررسی های لازم در مورد شرکت عرضه کننده توکن را انجام دهید.

جدیدترین عرضه اولیه ارز دیجیتال
جدیدترین عرضه اولیه ارز دیجیتال

بررسی صرافی های برگزار کننده عرضه اولیه ارز دیجیتال IEO

یکی از بهترین سایت ها برای شرکت در جدیدترین عرضه اولیه ارز دیجیتال صرافی های برگزار کننده IEO ها هستند. IEO عرضه اولیه ارز دیجیتالی است که طریق صرافی ها برگزار می شود. در جدول زیر لیستی از صرافی هایی را می بینید که به ایرانیان خدمات داده و در حال برگزاری عرضه اولیه های ارز دیجیتال هستند.

بیشتر بخوانید : ieo چیست؟

برای اطلاع از عرضه اولیه ارز های دیجیتال و شرکت در آنها در صرافی های زیر عضو شوید و مدام سایت های این صرافی ها را بررسی کنید تا بتوانید در موعد مقرر در عرضه اولیه شرکت کنید. در اکثر این صرافی ها حدود یک ماه قبل در صفحه ای به مشتریان اعلام می شود که قرار است به زودی عرضه اولیه ای در صرافی برگزار شود.

از مزایای اصلی شرکت در عرضه اولیه صرافی این است که صرافی قبل از برگزاری عرضه اولیه ارز دیجیتال جدید آن را بررسی کرده و  با این عمل احتمال کلاهبرداری نبودن عرضه اولیه بسیار کمتر می شود.

در مورد خرید عرضه اولیه ارز دیجیتال از صرافی باید بدانید IEO ها برای شرکت در عرضه اولیه احراز هویت را اجباری کرده اند. به این دلیل ابتدا در این صرافی ها ثبت نام کنید و مدام به صرافی ها مراجعه کرده و تا از وجود عرضه اولیه ارز دیجیتال مطلع شوید.

بررسی صرافی های غیرمتمرکز برگزار کننده IDO

بعضی صرافی های غیرمتمرکز نیز اقدام به برگزاری عرضه اولیه ارز دیجیتال می کنند. اگر به سایت این صرافی ها مراجعه کنید ، در همان صفحه اول اعلامیه عرضه اولیه ارز دیجیتال را خواهید دید. در قسمت Upcoming نیز عرضه اولیه هایی که قرار است به زودی عرضه شوند ، را خواهید دید.

IDO همان عرضه اولیه ارز دیجیتال می باشد که در صرافی های غیرمتمرکز عرضه می شود. اعتبار IDO نسبت به عرضه اولیه صرافی کمتر می باشد. ولی باز هم نسبت به ICO ها اعتبار بیشتری دارد. در مقابل IDO ها کارمزد کمتری نسبت به IEO ها دارند. در لیست زیر صرافی های غیرمتمرکزی که عرضه اولیه ارز های دیجیتال در آنها عرضه می شود را می بینید.

برای اطلاع از عرضه اولیه ارز دیجیتال باید مداوم صرافی های معرفی شده در بالا و نیز صرافی های غیر متمرکز زیر را بررسی کنید.

1✔️ Polkastarter
3💰 DAO Maker
4✨ GameFi
5🏆 Bull Perks

سایت معرفی عرضه اولیه ارز دیجیتال

سایت هایی وجود دارند که کارشان معرفی عرضه اولیه ارز های دیجیتال ICO می باشد. در لیست زیر این سایت ها را برایتان آورده ایم. اگر مدام به دنبال خرید عرضه اولیه ارز دیجیتال هستید باید این سایت ها را نیز به لیست سایت های قبلی که معرفی کرده ایم ، اضافه کرده و مدام آنها را بررسی کنید.

اگر به سایت های زیر مراجعه کنید ، خواهید دید همیشه در این سایت ها عرضه اولیه ارز دیجیتال جدید برای خرید وجود دارند. اعتبار ICO ها نسبت به عرضه اولیه صرافی های متمرکز و غیر متمرکز کمتر می باشد.

بررسی صرافی های برگزار کننده IGO

صرافی هایی وجود دارند که در آنها عرضه اولیه بازی عرضه می شوند. می توانید به این سایت ها مراجعه کرده و در صفحه اصلی آنها عرضه اولیه ارز دیجیتال جدید را مشاهده کنید. این عرضه ها ، عرضه اولیه های شرکت های ارائه کننده بازی های بلاکچین هستند.

عرضه اولیه ارز دیجیتال از کجا بخریم؟

لیست سایت هایی که در بالا قرار داده ایم ، سایت هایی برای خرید عرضه اولیه ارز دیجیتال هستند. اگر تریدر ارز دیجیتال هستید خرید و سودآوری عرضه اولیه ارز دیجیتال برایتان جذاب خواهد بود.

عرضه اولیه ارز دیجیتال از کجا بخریم؟
عرضه اولیه ارز دیجیتال از کجا بخریم؟

به این دلیل باید به صورت مداوم صرافی های برگزار کننده IEO ، صرافی های غیرمتمرکز برگزار کننده ارز دیجیتال ، صرافی های برگزار کننده IGO نیز سایت هایی که عرضه اولیه سکه در آنها در حال برگزار شدن هستند را بررسی کنید.

در جدول زیر این لیست را به صورت یکجا برایتان قرار داده ایم تا به راحتی بتوانید از آنها استفاده کنید.

 برگزار شود.

بعد از رصد لیست بالا خواهید دید هر روز عرضه اولیه هایی برای خرید وجود دارند. تعداد IEO ها چون اعتبار بیشتری دارند از همه کمتر است. ولی در صفحه سایت هایی که می توان از آنها عرضه اولیه سکه خرید ، همیشه چندین عرضه اولیه ارز دیجیتال برای خرید وجود دارند.

بعد از انتخاب عرضه اولیه باید وایت پیپر شرکت مورد نظر را به دقت مطالعه کرده و اعداد و ارقام ، آمار ، بودجه ، اهداف مالی شرکت و … را بررسی کنید. سپس کیف پول خود را به سایت شرکت مورد نظر متصل کرده و توکن های شرکت عرضه کننده را می خرید.

کانال عرضه اولیه ارز های دیجیتال

بسیاری از افراد راحت طلب بوده و تمایل دارند در کانال عرضه اولیه ارز های دیجیتال عضو شده و با این روش بسیار راحت در عرضه اولیه ها شرکت کنند. در این مورد باید بدانید هیچ سازمانی بر این کانال ها نظارت ندارد و اگر واقعا می خواهید با شرکت در عرضه اولیه ارز های دیجیتال به درآمد برسید حتما از روش های بیان شده در بالا استفاده کنید.

زیرا ریسک شرکت در عرضه اولیه ارز های دیجیتال بالاست. و بهتر است عرضه اولیه های خود را از سایت ها و صرافی هایی پیدا کنید که حداقل قبل از شما بررسی هایی در مورد شرکتی که می خواهد توکن خود را عرضه کند ، انجام داده اند.

افرادی که از سیگنال کانال ها وارد معامله شده اند ، حتما می دانند کانال های سیگنال دهی سیگنال های اشتباه و سیگنال هایی که باعث ضرر مشتریانشان شده است را از کانال حذف کرده و فقط سیگنال های سودده خود را برای مشتریان به نمایش می گذارند تا اعتماد مشتریان جلب شود.

در مورد کانال عرضه اولیه ارز های دیجیتال در بسیاری از مواقع دقیقا همنطور است. یعنی آنها معمولا هر عرضه اولیه و ایردراپ را منتشر می کنند و در نهایت در صورت کلاهبرداری بودن و ضرر هولدرهای توکن (زمانی که کار از کار گذشته) آن را از کانال خود حذف می کنند!

پس به جای استفاده از کانال عرضه اولیه ارز های دیجیتال از روش های بیان شده در بالا از عرضه اولیه ارز دیجیتال مطلع شوید.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.