آلتراورس چیست؟-کسب درآمد از آلتراورس سیتی Ultraverse City

آلتراورس سیتی

در این مطلب آلتراورس سیتی را صورت کامل بررسی کرده و نحوه مشاهده و خرید زمین در آن ، کسب درآمد ، مزایا و ویژگی های آن را بیان می کنیم.

آلتراورس چیست؟ Crypto

آلتراورس سیتی یک دنیای مجازی است که در آن افراد می توانند تقریبا تمامی فعالیت های خود را در این فضای مجازی مانند خانه خود و یا هر مکان دیگری انجام دهند. در واقع آلتراورس پتفرمی است که بر اساس فkاوری بلاکچین ایجاد شده و در آن افراد می توانند با یکدیگر و با اشیاء دیجیتالی داخل پلتفرم تعامل داشته باشند.

جهت ورود به سایت آلتراورس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

سایت آلتراورس سیتی

آلتراورس سیتی Ultraverse City چیست؟

آلتراورس سیتی یک شهر مجازی است که از چندین منطقه تشکیل شده است. زمین ها در منطقه بر اساس فاصله آنها از برج های تجاری مرکزی و یا جذاب ترین مکان های موجود در پلتفرم قیمت گذاری شده اند. 9 منطقه اول تنها در تاریخ 1 تا 14 ژوئیه 2022 در دسترس بودند و در طول این فروش خصوصی مناطق شماره 6 ، 7 ، 8 و 9 در قالب جعبه رمزگذاری شده فروخته می شود.

برای درک بهتر آن و مشاهده زمین ها و خرید آنها از لینک بالا به سایت آلتراورس سیتی مراجعه کرده یا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید زمین در آلتراورس سیتی

برای مشاهده زمین ها بهتر است از لپ تاپ استفاده کرده و نیز کیف پول متاسک داشته باشید. زیرا قبل از ورد از شما خواسته می شود به کیف پول متاسک خود وارد شوید. برای خرید زمین در آلتراورس سیتی باید کیف پول خود را با BEP20 شارژ کنید.

خرید زمین در آلتراورس سیتی
خرید زمین در آلتراورس سیتی
خرید زمین در آلتراورس سیتی
خرید زمین در آلتراورس سیتی

بعد از لود شدن کامل صفحه اگر بر روی هر کدام از بلوک ها کلیک کنید ، نقشه زوم شده و می توانید ویژگی های بیشتری از زمین از قبیل موقعیت ، قیمت ، آزاد بودن آن ، اجاره ای و … را مشاهده کنید.

ویژگی های آلتراورس سیتی

در این قسمت اصلی ترین ویژگی های آلتراورس سیتی را بیان می کنیم:

ویژگی های آلتراورس سیتی
ویژگی های آلتراورس سیتی

دنیای مجازی همه جانبه

یکی از ویژگی های جالب آلتراورس سیتی این است که کاربران می توانند با استفاده از امکاناتی از قبیل VR و AR در این شهر ها غوطه ور شوند. کاربران می توانند با محیط ها و اشیای مجازی تعامل داشته و زمان فعلی خود را در این دنیای مجازی سپری کنند.

فضای اشتراکی در آلتراورس سیتی

آلتراورس سیتی و یا همان شهر مجازی آلتراورس در واقع یک فضای اشتراکی است که در آن کاربران می توانند با یکدیگر و با اشیا (NFT ها) پیرامون خود تعامل داشته باشند.

بیشتر بخوانید : nft چیست؟

این فضای مشترک باعث می شود آموزش ، تجارت ، سرگرمی ، بازی ، ارتباطات و … در یک فضای اشتراکی و شهر مجازی به صورت کاملا هدفمند انجام شود.

پایداری آلتراورس سیتی

پایداری از دیگر ویژگی های آلتراورس سیتی می باشد. یعنی حتی زمانی که کاربران در این شهر حضور نداشته باشند ، شهر به تکامل و پیشرفت خود ادامه خواهد داد.

این امر به توسعه اقتصاد و ساختار های اجتماعی ختم می شود تا بتوانند در طول زمان شاهد پیشرفت هایشان باشند.

قابلیت تعاملی

آلتراورس سیتی یک پلتفرم تعاملی می باشد. یعنی کاربران می توانند با همان آی دی (ID) خود در محیط ها و فضای مجازی حرکت کرده ، جابجا شوند و با یکدیگر تعامل داشته باشند. به نوعی مسیر ها در این فضای مجازی حذف شده و فرد به تمامی نقاط شهر و فضا ها دسترسی دارد.

غیر متمرکز بودن آلتراورس

برخی طرفداران متاورس تاکید زیادی بر غیرمتمرکز بودن آن دارند ؛ یعنی شهر مجازی توسط هیچ ارگان و نهادی کنترل نشود. این امر باعث استقلال و ازادی بیشتر کاربران شده و باعث کاهش کنترل متمرکز می شود.

برخی کاربرد های متاورس

1 روابط اجتماعی بهتر

آلتراورس سیتی می تواند راهی جدید برای روابط اجتماعی و ارتباط افراد جامعه با یکدیگر فراهم کند. در فضای امروزی افراد زیادی در انزوای اجتماعی به سر برده و روابط محدود با یکدیگر دارند و آلتراورس می تواند در جهت بهبود این مساله کارساز تر باشد.

2 فضایی برای سرگرمی

آلتراورس سیتی می تواند بستری برای بازی کردن ، برگزاری و شرکت در کنسرت های مجازی ، شرکت در کنفرانس های مختلف و … باشد که در دنیای واقعی امکان آن وجود ندارد.

3 تجارت در التراورس سیتی

آلتراورس سیتی می تواند شکل جدیدی از تجارت را پیش روی انسان ها قرار دهد. مانند خرید و فروش املاک مجازی ، کالاهای دیجیتال ، املاک آنلاین و …

4 آموزش بهتر

آلتراورس سیتی می تواند شیوه نوینی در آموزش را برای انسان ها ارائه کند. افراد در زمینه های مختلفی از جمله معماری ، طراحی ، ساخت و ساز و … می توانند هم به یادگیری و آموزش پرداخته و هم در پروژه های مختلفی شرکت کنند.

5 پیشرفت های درمانی

آلتراورس سیتی می تواند فرصت های جدیدی برای پیشرفت های درمانی از قبیل ویزیت مجازی بیمار ، آموزش پزشکی ، درمان از راه دور و … فراهم کند.

با وجود پتانسیل بالایی که در متاورس مشاهده می شود ، نگرانی هایی نیز در مورد حفظ حریم خصوصی ، امنیت ، اعتیاد به این فضای سه بعدی و … وجود دارد. از طرف دیگر جالش های فنی زیادی در مورد ساخت آلتراورس سیتی وجود دارد و باید دید که آیا می تواند به این اهداف برسد یا خیر.

طراحی های سه بعدی در آلتراورس سیتی

در آلتراورس سیتی می توان طراحی های سه بعدی انجام داده و از این طریق با روش های مختلفی کسب درآمد کرد. از طرفی با آلتراورس سیتی آینده طراحی و تولید دگرگئن خواهد شد. در ادامه مواردی را بیان می کنیم که نشان از طراحی های سه بعدی در آلتراورس سیتی دارد.

همچنین بیان می کنیم که چرا طراحی های سه بعدی می تواند بر زندگی واقعی ما تاثیر بگذارد.

آینده طراحی و تولید

طراحی های سه بعدی در آلتراورس سیتی فقط برای سرگرمی و تفریح نمی باشد. طرح های سه بعدی در تجارت ، بازی و آموزش استفاده می شوند. در واقع بسیاری از کاربران از متاورس برای ایجاد و ساخت زمین هایشان استفاده می کنند.

طرح های سه بعدی می تواند برای ایجاد مدل های سه بعدی ، ساختمان ها ، کاراکتر ها و … استفاده شود. به طوری که کاربر با چند کلیک ساده بتواند طرح مورد نظر را پیاده سازی کرده و آن را بر روی المان مورد نظرش اعمال کند. ایده اصلی آلتراورس سیتی ایجاد یک دنیای مجازی است که تجربه کاربری همه جانبه برای عموم مردم ایجاد کند.

نحوه طراحی مدل های سه بعدی در متاورس

یکی از روش های کسب درآمد در متاورس و یا آلتراورس سیتی طراحی مدل های سه بعدی می باشد به گونه ای که بتوان تخیل خود را به واقعیت تبدیل کرد.

طراحی مدل های سه بعدی در آلتراورس سیتی یک امر خلاقانه برای کاربران می باشد. این یک تجربه شگفت انگیز برای فرد می باشد که بتواند به طرح خود زندگی ببخشیده و از آن در موقعیت های مختلف استفاده کند. او می تواند طرح خود را با دوستانش به اشتراک گذاشته و یا حتی می تواند آن را در مارکت آلتراورس سیتی و یا nft ها فروخته و معامله کند.

1 در اولین کاربر باید آبجکتی پیدا کند که الهام بخشش بوده و می خواهد آن را ایجاد کند.

2 در دومین گام باید برای ایجاد مدل خود از ابزار های مدلسازی و طراحی استفاده کنید. اگر طرح های دوبعدی را ترجیح می دهید فتوشاپ نیز می تواند برایتان مفید باشد.

3 در سومین مرحله می توانید مدل خود را با اضافه کردن شکل ها ، رنگ آمیزی و … ایجاد کنید.

4 در نهایت می توانید مدل خود را در آلتراورس سیتی استفاده کرده و یا در بازار آن بفروش برسانید.

 کسب درآمد از آلتراورس سیتی

آلتراورس سیتی فرصت های زیادی را برای کسب درآمد فراهم می کند. سرمایه گذاران می توانند برای کسب درآمد توکن های nft را بفروشند و گیمر ها نیز برای کسب درآمد بازی کنند.

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از بازی به تومان

از دیگر روش های کسب درآمد از آلتراورس سیتی برگزاری کنسرت ها ، فروش بلیط و یا اجازه املاک مجازی می باشد. ولی برای کسب درآمد بلند مدت باید به دنیال شغل خوبی در زمینه متاورس باشید.

بازار NFT در متاورس

هر ماه بیش از 400 هزار دلار برای nft ها هزینه شده و حجم معاملات ماهانه nft ها نیز بیش از 40 میلیون دلار می باشد. بنانبراین ایجاد NFT می تواند برای فرد درآمد خوبی داشته باشد. مخصوصا زمانی که هنر در این فضای مجازی اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است.

از موارد موفق حراجی های NFT می تواند به موارد زیر اشاره کرد: Beeple ، Bored Ape Yacht Club و کریپتو پانک اشاره کرد.

به طور خلاصه کسب درآمد از آلتراورس سیتی از راه های مختلفی مانند فروش nft ، میزبانی رویداد ها ، اجاره املاک مجازی و نیز شغل هایی در زمینه متاورس می باشد. فعالیت در زمینه nft ها بسیار سودآور بوده و اگر NFT در زمینه هنر باشد سودآوری آن بسیار بیشتر خواهد بود.

املاک و خرید زمین در آلتراورس سیتی

املاک و زمین در آلتراورس سیتی به قطعات دیجیتالی (زمین مجازی) در آلتراورس گفته می شود که قابل معامله و متعامل میان کاربران باشد. کاربران می توانند در آلتراورس سیتی زمین های مجازی را با ارز های دیجیتال خرید و فروش کرده و مانند دنیای واقعی معامله کنند.

املاک و زمین های مجازی در متاورس به یک تجارت بزرگ جهانی تبدیل شده است و افراد معروف ، سرمایه گذاران و مشااغل زیادی بر روی این شهر مجازی سرمایه گذاری می کنند. JP Morgan  ، PwC ، HSBC و سامسونگ از جمله شرکت های معروف جهانی هستند که در زمینه متاورس سرمایه گذاری کرده اند.

از سوی دیگر املاک و زمین های متاورسی که آلتراورس سیتی از جمله آنها می باشد می تواند توسط کسب و کار هایی که به دنبال برند سازی و تبلیغات همه جانبه هستند ، بیشتر مورد توجه قرار گرفته و خریداری شود.

روش های مختلفی برای کسب درآمد از املاک مجازی در متاورس وجود دارد.

اولین روش خرید زمین در آلتراورس سیتی و نگهداری آن به قصد سرمایه گذاری و افزایش قیمت آن در آینده می باشد.

روش دیگر توسعه این زمین های مجازی و کار کردن بر روی آن و بعد اجاره و یا فروش آن برای سایر کاربران به اهداف مختلف از قبیل میزبانی رویداد ها ، احداث فروشگاه و … می باشد.

برای مثال فرد می تواند یک مکان مجازی برای مشاغل مختلف ، مکان های تفریحی و یا املاک مسکونی ایجاد کرده و آنها را فروخته و یا اجاره داده و کسب درآمد کند.

املاک و زمین در آلتراورس سیتی یک صنعت رو به رشد می باشد که فرصت های سرمایه گذاری و کسب درآمد را به شیوه ای نوین در اختیار کاربران قرار داده است. آلتراورس سیتی روز به روز در حال توسعه می باشد و این امر باعث شده است روز به روز فرصت های بیشتری برای کسب درآمد از آن پیش روی افراد بشر ایجاد شود.

تغییر جهان با آلتراورس سیتی

آلتراورس سیتی یک فضای اشتراکی جمعی می باشد که از روی واقعیت فیزیکی ایجاد شده است تا یک فضای مجازی پایدار برای کاربران ایجاد کند که تداعی گر دنیای پایدار فیزیکی باشد. در واقع آلتراورس سیتی یک دنیای دیجیتالی می باشد که کاربران می توانند در آن با یکدیگر تعامل داشته باشند.

این تعامل را می توان علاوه بر VR و AR با یک لپ تاپ معمولی نیز داشت. آلتراورس سیتی می تواند انجام کارهایی از قبیل رفتن به مدرسه ، آموزشگاه ها و بسیاری کار های دیگر را برای بشر راحت تر کند.

آینده طراحی و تولید سه بعدی با آلتراورس سیتی

آینده طراحی و تولید سه بعدی با آلتراورس سیتی موضوعی بسیار داغ در این حوزه می باشد. در آینده ای نه چندان دور کاربران می توانند هر آبجکتی که می خواهد در آلتراورس سیتی ایجاد کنند.

از مزایای اصلی این کار این است که با انجام این عمل در زمان ، هزینه و انرژی صرفه جویی زیادی خواهد شد.

کسب درآمد از متاورس

متاورس یک محیط واقعی در فضای مجازی می باشد که در آن افراد می توانند در کنار یکدیگر کار ، زندگی و بازی کنند. ما نیز در تلاشیم که چگونه می توان به دنیا وارد شده و درآمد کسب کرد :

1 ایجاد دفتر کار واقعی در شهر مجازی

اولین کاری که برای کسب درآمد از آلتراورس سیتی باید انجام داد این است که اقدام به ایجاد دفتر کار واقعی در این شهر مجازی کنید. این روش به شما برتری زیادی نسبت به کسانی می دهد که هنوز از روش های سنتی استفاده می کنند.

همچنین می توان از این فضای مجازی برای برگزاری جلسات با مشتریان و کارمندان بدون طی کردن مسافت های طولانی استفاده کرد.

2 استفاده از AR برای بازاریابی

واقعیت افزوده  AR (Augmented Reality) روش جدیدی برای بازاریابی است تا بتوان محصولات را در زمان فعلی و با استفاده از بیلیورد های دیجیتالی نشان دهید. می توانید در این شهر مجازی فروشگاه خود را ایجاد کنید تا افراد بتوانند به شرکت شما مراجعه کرده و محصولات شما را به صورت سه بعدی مشاهده کنند.

مزایای آلتراورس سیتی

آلتراورس سیتی اصطلاحی است که برای تصیف دنیای مجازی استفاده می شود که در آن  کاربران می توانند با یکدیگر و اشیاء دیجیتالی تعامل داشته باشند. در این قسمت بعضی مزایای آلتراورس سیتی را بیان می کنیم:

  • متاورس می تواند فرصت ها و منابع جدیدی برای افراد فراهم کند که در دنیای فیزیکی برای آنها فراهم نشده است. برای مثال می توانند تجربیات مقرون به صرفه تری از لحاظ مسافرت و یا شرکت در کنفرانس ها ، همایش ها و … داشته باشند.
  • در آلتراورس سیتی تیم ها می توانند ایده های خود را آزمایش کرده و بدون نیاز به منابع فیزیکی تست کنند. این امر تست و آموز را مقرون به صرفه تر کرده و باعث افزایش سرعت و کارآمدی آن می شود.
  • در متاورس باید مسائل مربوط به حفظ حریم خصوصی و داده های مربوط به هر کاربر مطرح شود. زیرا در آلتراورس سیتی اطلاعات شخصی هر کاربر مانند ردیابی چشم ، واکنش های فیزیکی و لمسی را جمع آوری می کند و این امر باعث افزایش اهمیت حفظ داده های خصوصی در متاورس خواهد شد.

کلاهبرداری آلتراورس

اخیرا شاهد کلاههبرداری های زیادی در داخل و خارج از کشور تحت عنوان کلاهبرداری آلتراورس بوده ایم. طبق معمول می توان گفت آلتراورس کلاهبرداری نبوده و از آن به عنوان بستری برای کلاهبرداری استفاده شده است. یکی از کلاهبرداری های صورت گرفته از سوی شرکتی به نام اوربیت نتورک می باشد که مالباختگان زیادی از ایران بر جای گذاشته است.

شرکت هایی مانند اوربیت نتورک اقدام به خرید عمده زمین در آلتراورس کرده اند. سپس با جذب مشتری آنها را به کاربرانشان فروخته اند و در واقع نوعی واسطه گری انجام داده اند.

کلاهبرداری اوربیت نتورک و شرکت های امثال آن به این صورت می باشد که آنها در خلال فروش زمین های متاورسی اقدام به ایجاد یک شبکه هرمی و پانزی کرده و در ازای خرید زمین در آلتراورس سیتی به کاربرانشان سود های تضمین شده و بالا پرداخت کرده اند (سود سود لیدر ها و بالا دستی ها از پول افراد زیر مجموعه وازیر می شده است!) و بعد از مدتی پرداخت ها متوقف شده و کاربرانی که زمین ها را با قیمت های بسیار بالاتر از ارزش ذاتی خود خریده بودند ، متضرر شده اند.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.