بهترین ارزهای‌ وب ۳ در فارکس چیست؟

بهترین ارزهای‌ وب ۳ در فارکس چیست؟ - بهترین ارزهای‌ وب ۳

وب ۳ اصطلاح گسترده‌ای است که شامل اجزای مختلفی چون هوش مصنوعی، بلاک چین، DAOها و متاورس‌ها است. شما برای وارد شدن به وب ۳ باید رمز ارز داشته باشید. رمز ارزهایی چون کوین بیس به عنوان بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده شناخته شده‌اند که می‌توانید از طریق آنها اقدام به فعالیت کنید.

لیست ارزشمند ترین ارز های وب 3

پروژهتوضیحاتوب سایت
شبکه Suiیک بلاک چین سطح 1 که از اجرای موازی برای سرعت بالا در حدود ده هزار برابر سریعتر از شبکه اتریوم استفاده می کند.https://sui.io/
MetaBloxیک پروژه پیشرو در زیرساخت Web3 زیرا از طریق شبکه فومینگ باز WiFi غیرمتمرکز خود، دسترسی به Web3 را فراهم می کند.https://metablox.co/
مرورگر Braveیک مرورگر منبع باز و متمایل به حریم خصوصی که برای مسدود کردن ردیاب ها، بدافزارها و کوکی ها توسعه یافته است.https://brave.com/
گذرنامه Immutableیک کیف پول که برای معرفی بازی Web3 به جریان اصلی با ویژگی های ورود به سیستم ساده و قابلیت همکاری طراحی شده است.https://www.immutable.com/
Google Cloud و Orderly Networkهمکاری بین پلتفرم محاسبات ابری Google Cloud و شبکه بلاک چین Orderly Network برای طراحی کیت های توسعه دهنده کاربرپسند برای فضای DeFi.
Biconomyیک پروتکل بلاک چین که ابزارهای توسعه دهنده Web3 را ارائه می دهد که برای بهبود تجربه کاربری (UX) برنامه ها استفاده می شود.https://www.biconomy.io/
Decentralandپلتفرمی که در زمینه املاک دیجیتال و متاورس فعالیت می کند.https://decentraland.org/
Secretumیک پلتفرم پیام رسانی غیرمتمرکز که اغلب شبیه به یک گزینه غیرمتمرکز WhatsApp است.https://solana.com/ecosystem/secretum
Storjیک سیستم ذخیره سازی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین که رویکردی امن و توزیع شده برای ذخیره سازی داده ارائه می دهد.https://www.storj.io/
Ethlanceیک پلتفرم فریلنسینگ غیرمتمرکز که نیاز به واسطه ها را از بین می برد.

بهترین پروژه های وب 3

دسته بندیپروژه هاوب سایت
بازیگر اصلیاتریومhttps://ethereum.org/en/
زیرساختشبکه Suihttps://sui.io/
برنامه های غیرمتمرکزمرورگر Bravehttps://brave.com/download/
دی‌اپس (برنامه‌های غیرمتمرکز)Decentralandhttps://decentraland.org/
حوزه های جالب دیگرFilecoinhttps://filecoin.io/
حوزه های جالب دیگرOcean Protocolhttps://oceanprotocol.com/

ویژگی وب ۳‌

لازم است قبل از آنکه بخواهیم به انتخاب بهترین سرمایه‌گذاری‌های وب ۳ بپردازیم، چند ویژگی از وب سه را بیان کنیم و به رشد سریع آنها نگاهی بیندازیم.

بیشتر بخوانید: وب 3 چیست؟

غیر متمرکز است‌

غیر متمرکز است و به دفتر کل دیجیتال‌هایی چون فناوری بلاک چین متکی می‌شود. حالت غیر متمرکز آن با مشاغل‌هایی که با فرآیندهای دستی و حاکم بر جهان وجود دارند، متفاوت است.

کنترل بر داده‌های خود‌

داده‌های شما برای یک بلاک چین امنی ذخیره می‌شوند و در یک شرکت خاصی متمرکز نشده است. در واقع داده‌های شما امنیت بالایی دارند و به بالاترین پیشنهاد دهنده‌ها هم فروخته نمی‌شوند.

بهترین راه‌ها برای سرمایه‌گذاری در وب ۳‌

بسیاری از افراد که با ویژگی‌های وب ۳ آشنا هستند، قصد دارند در این بخش سرمایه‌گذاری کنند. حال می‌خواهیم به شما بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری را ارائه دهیم تا بتوانید فعالیت بهتری در آن داشته باشید.

بهترین ارزهای‌ وب ۳ در فارکس چیست؟ - بهترین ارزهای‌ وب ۳
بهترین ارزهای‌ وب ۳ در فارکس چیست؟ 1

خرید سهام وب ۳‌

یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای به دست آوردن سود خوب، خرید سهام وب ۳ است. شما به راحتی می‌توانید از طریق بازار سهام هر سهمی از وب ۳ را که نیاز دارید، خریداری کنید.
شرکت‌های مختلفی هستند که در فناوری وب ۳ سرمایه‌گذاری کرده‌اند که از جمله شرکت‌های توسعه یافته و مطرح جهان محسوب می‌شوند. به همین خاطر خرید سهام وب ۳ یکی از بهترین و مطمئن‌ترین روش‌ها برای داشتن تجارت خوب است.

خرید صندوق‌های قابل معامله در بورس وب ۳‌

ETF‌ها همیشه روش عالی برای دور شدن از ریسک تک سهم‌ها هستند. در اینجا چند ETF با گرایش به وب ۳ توانسته‌اند مسیری راحت‌تر برای معامله‌گران فراهم آورند. از دیگر صندوق‌هایی که می‌توانید در بورس آن را معامله کنید، صندوق تایتان گری اسکیل اتریوم ETH است.

خرید ارز دیجیتال‌

برای آنکه به طور مستقیم درگیر معاملات وب ۳ و بلاکچین شوید، بهترین روش سرمایه‌گذاری دیجیتال است. در واقع شما می‌توانید تجارت خود را در وب ۳ انجام دهید که ارزهای دیجیتال از جمله کوین‌ها و توکن‌های رمزنگاری شده را خریداری کنید.
در میان ارزهای دیجیتال، بیت کوین نقش محدودی در وب ۳ دارد، زیرا امکان اجرای قراردادهای هوشمند را ندارد. اتریوم به دلیل اعتبارسنجی و ذخیره‌سازی بخش عمده‌ای از داده‌ها و تراکنش‌های وب ۳ را تشکیل می‌دهد. به همین خاطر در حوزه وب ۳ اتریوم به عنوان بهترین سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال شناخته می‌شود.

سرمایه‌گذاری در دیفای‌

دیفای و یا همان امور مالی غیر متمرکز در حال انقلابی کردن نحوه تعامل جهان با پول است. همانند تمامی فعالیت‌های بلاک چینی، به وسیله قراردادهای هوشمندی اداره می‌شود که در یک اکوسیستم به صورت همتا عمل می‌کند.

متوقف‌ کردن ارز دیجیتال‌

اگر شما یک ارز دیجیتال همانند اتریوم را دارید، می‌توانید آن را متوقف کرده و پاداش کسب کنید. متوقف کردن به اعتبارسنجی تراکنش‌ها و پیشرفت بلاکچین‌ها می‌تواند کمک کند. نرخ‌های استیک کردن معمولاً به صورت API‌ پرداخت می‌شود و همانند بهره‌ای است که در حساب‌های بانکی پرداخت می‌کنند.

قرض دادن ارز دیجیتال‌

پروتکل‌های دیفای می‌توانند به سرمایه‌گذاران اجازه دهند تا ارز دیجیتال خود را به سایر شرکت کنندگان قرض دهند. معمولاً به وام دهندگان ارزها نرخ بهره بیشتر از نرخ‌های وامدهی در بانک‌های سنتی پرداخت می‌شود.

تبدیل شدن به بازار گردان‌

شما و یا هر کس دیگری می‌تواند با سپرده گذاری دو ارز دیجیتال به یک بازرگان تبدیل شوید. در واقع معامله‌گران با خرید و فروش از سبد تعیین شده، شما می‌توانید به صورت کارمزد درآمد غیرفعالی را کسب کنید.

روشتوضیحاتمزایامعایب
خرید سهام وب ۳ خرید سهام شرکت‌های فعال در حوزه وب ۳سهولت و آشنایی با سیستم ریسک بازار بورس
خرید صندوق‌های قابل معامله در بورس وب ۳تنوع در سبد سهام و کاهش ریسک تنوع در سبد سهام نیاز به دانش بروسی
خرید ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری مستقیم در وبستهسودآوری بالا نوسانات بالا
سرمایه‌گذاری در دیفای دریافت سود از طریق وامدهیسودآوری بالا پیچیدگی و نیاز به دانش فنی
متوقف کردن ارز دیجیتالدریافت سود از طریق اعتبارسنجی تراکنش‌ها سودآوری و کمک به امنیت شبکه نیاز به سرمایه اولیه
قرض دادن ارز دیجیتال دریافت سود از طریق وامدهی سودآوری ریسک عدم بازگشت وام
تبدیل شدن به بازارگردانکسب درآمد از طریق کارمزد معاملات سودآوری نیاز به دانش فنی و ریسک بازار

نتیجه گیری

وب ۳ یک فضای در حال رشدی است که شامل فناوری‌های بلاک چین، هوش مصنوعی و غیره بوده و می‌تواند روش‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری شما معرفی کند. شما می‌توانید با تحقیقات بهتر و با دانش بالاتر، سرمایه‌گذاری خود را انجام داده و از مزیت‌های آن استفاده کنید.

سوالات متداول

وب ۳ چیست؟

وب ۳ اصطلاحی است که شامل اجزای مختلفی چون: هوش مصنوعی، بلاک‌چین است.

خرید سهام وب ۳ سودآور است؟

بله، شما با خرید سهام وب ۳ می‌توانید به سود خوبی برسید

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.