آموزش و بررسی شرکت پراپ تریدینگ فاندد نکست FundedNext – نحوه ثبت نام

فاندد نکست Fundedbext یک شرکت پراپ تریدینگ و تامین سرمایه می باشد که اقدام به جذب تریدر فارکس می کند. تریدر های فارکس زمانی که به مهارت کافی در این زمینه رسیدند می توانند در این سایت استخدام شده و با سرمایه این شرکت معامله کنند.

سود و درآمد حاصل از ترید به نسبت مشخصی میان تریدر فارکس و فاند نکست تقسیم خواهد شد. استخدام در شرکت های پراپ فرم یکی از بهترین روش های تامین سرمایه برای تریدر ها می باشد.

فاندد نکست برای ایرانیان تحریم بوده و به کاربران ایرانی خدمات نمی دهد.

پراپ تریدینگ فاندد نکست
پراپ تریدینگ فاندد نکست

شرکت فاندد نکست Fundednext چیست؟

شرکت فاندد نکست Fundednext یک شرکت پراپ فرم و تامین سرمایه می باشد که اقدام به جذب و استخدام تریدر فارکس می کند.

روال کار تمامی این شرکت ها تقریبا یکسان می باشد . به این صورت که تریدر فارکس در ابتدا یکی از پلن های این شرکت را خریداری می کند. شرکت های پراپ تریدینگ رایگان زیادی در جهان وجود دارند که می توانید آنها را پیدا کرده و حتی بدون خرید پلن در آنها ثبت نام کرده و تجارت کنید.

بعد از خرید پلن با توجه به قوانین شرکت تریدر مدتی (چند ماه) را به صورت آزمایشی در فانددنکست ترید می کند. زمانی که توانست مراحل را با موفقیت طی کند و به درآمد و سود در اکانت خود برسد ، اکانت پراپ او با سرمایه مشخصی از طرف فاندد نکست شارژ خواهد شد.

بعد از تایید شرکت تریدر در این شرکت استخدام شده و می تواند با سرمایه فاند نکست در فارکس معامله کرده و سود و زیان حاصل یه نسبت مشحصی میان آن دو تقسیم خواهید شد.

در ادامه پلن های فاندد نکست را برایتان معرفی کرده و آموزش می دهیم.

نحوه ثبت نام در فاندد نکست Fundednext

برای ثبت نام در فاندد نکست Fundednext روی لینک زیر کلیک کنید.

برای استخدام در فاندد نکست و خرید پلن ابتدا باید در این سایت ثبت نام کنید. ثبت نام بسیار راحت بوده و مانند شکل زیر باید نام ، نام خانوادگی ، ایمیل خود را وارد کرده و در انتها برای خود یک کلمه عبور مشخص سازید.

در قسمت کشور نیز می توانید جمهوری اسلامی ایران را انتخاب کنید. البته چون این شرکت به کاربران ایرانی خدمات نمی دهد ، بعد از ثبت و ارسال مدارک از سوی شما ثبت نام شما لغو خواهد شد. پس اگر در خارج از ایران اقامت دارید ، کشور مورد نظر را وارد کرده و بعد مدارک خواسته شده را به آنها ارسال کنید.

ثبت نام در Fundedbext
ثبت نام در Fundedbext

اگر اطلاعات خواسته شده را به درستی وارد کرده باشید ، به صفحه زیر هدایت خواهید شد.

نحوه خرید پلن در فانددنکست

برای خرید پلن در فانددنکست Fundedbext وارد داشبورد معاملاتی خود شده و مانند شکل زیر بر روی Start Trading کلیک کنید.  

خرید پلن در فانددنکست Fundedbext
خرید پلن در فانددنکست Fundedbext
خرید پلن در فانددنکست Fundedbext
خرید پلن در فانددنکست Fundedbext

اگر بر روی هر کدام از پلن ها کلیک کنید ، در سمت راست ویژگی های آن را مشاهده خواهید کرد. و بر حسب تجربه و مهارت خود در ترید کردن می توانید پلن مناسب خودتان را انتخاب کرده و بخرید.

همانطور که می بینید ارزان ترین پلن در فاندد نکست 99 دلار می باشد. و بعد از انتخاب پلن با کلیک بر روی Buy Plan پلن خودتان را بخرید.

انواع پلن در شرکت پراپ تریدینگ فاندد نکست

شرکت فانند نکست حتی در مرحله ارزیابی نیز برای تریدر ها سود پرداخت می کند. معامله گران در این مرحله می توانند با ترید کردن تا 15% از سود کسب کرده برای شرکت را دریافت کنند.

بهتر است قبل از خرید پلن ها ویژگی های آنها را به دقت مطالعه کرده وبعد بخرید.

در فاندد نکست در حالت کلی 3 نوع پلن داریم :

 • Rapid
 • Evaluation
 • Accelerated

پلن Rapid در فاندد نکست

در این نوع پلن 12 درصد از سود حاصل از ترید به حساب مشتری واریز خواهد شد. در شکل زیر ویژگی های این پلن را می بینید.

پلن Rapid در فاندد نکست
پلن Rapid در فاندد نکست

برای مثال اگر پلن 99 دلاری را بخرید با اکانت 10 هزار دلاری ترید را شروع خواهید کرد و سقف برداشت سور روزانه 500 دلار و برداشت کلی نیز 1200 دلار خواهد بود. تریدر ها در این پلن می توانند حداکثر از اهرم 1:500 استفاده کنند.

و یا اگر پلن 399 دلاری Rapid را بخرید اکانت شما 50 هزار دلار شارژ خواهد شد. و ….

پلن Evaluation در فانددنکست

پلن Evaluation در فانددنکست به پلن ارزیابی معروف می باشد. این پلن برای ارزیابی تریدر ها از دو مرحله استفاده می کند.

حتی زمانی که با حساب آزمایشی ترید می کنید ، 15 درصد از سود حاصل از ترید آزمایشی به عنوان پاراش به اکانت پراپ شما واریز خواهد شد.

اگر اکانت دموی شما در سود بوده ولی به اتمام زمانی دوره رسیده اید ، در صورتی که نقض قوانین نکرده و نمره منفی نگرفته باشید ، شرکت زمان شما را 14 روز دیگر تمدید خواهد کرد.

بعد از پذیرفته شدن در شرکت ، فانند نکست در ازای ترید و کسب سود 80 درصد سود را به شما خواهد داد و حتی در مراحل بعدی این میزان به 90 درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

فانند نکست برای تریدر های فارکس هیچ محدودیتی مبنی بر نوع استراتژی آنها اعمال نمی کند. شما با هر استراتژی که می توانید با استفاده از آن ترید کرده و به سود برسید (اسکلپینگ ، سوئینگ و …) ترید کنید و سودآوری لازم را داشته باشید.

در این مورد باید بگوییم بسیاری از شرکت های پراپ تریدینگ با توجه به ریسک بالاس معاملات اسکالپ ، اسکلپ تریدینگ را برای تریدر هایشان ممنوع کرده اند. پس اگر اسکلپر هستید فاند نکست می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

این پلن خود دارای زیر مجموعه های زیادی می باشد. برای مثال اگر پلن 499 دلاری بخرید اکانت پراپ شما 100 هزار دلار شارژ خواهد شد.

حداکثر لوریجی که در این پلن می توان از آن استفاده کرد ، 1:100 می باشد. البته علاوه بر این موارد ، موارد زیاد دیگری از قبلی محدود کردن حد ضرر و … نیز برای تریدر ها مشخص شده است که باید حین شرکت در این چالش ها آنها را نیز رعایت کنید.

پلن Evaluation در فانددنکست
پلن Evaluation در فانددنکست

پلن Accelerated در فاندد نکست

پلن Accelerated در فاندد نکست خود دارای دو زیر مجموعه به نام های Conventional و Emphatic می باشد که هر دو را در شکل های زیر می بینید.

هدف این پلن رسیدن به کسب سود 25 درصدی از طرف تریدر بدون محدودیت زمانی می باشد. در این روش نیز بعد از پذیرفته شدن از سوی شرکت 60 درصد سود حاصل به حساب شما واریز خواهد شد. و این تقسیم بندی سود در صورت عملکرد خوب تریدر تا 90 درصد نیز می تواند پیش برود.

در این پلن تریدر ها در یک روز مجاز به ضرر فقط 5 درصدی هستند و در صورت ضرر بیش از این مقدار نمره منفی گرفته و نقض قانون تلقی خواهد شد.

تریدر ها تنها می توانند 10 درصد اکانت اولیه خودشان را ضرر کنند.

حد سود در حساب آزمایشی که در آن امتحان پس می دهید 25 درصد می باشد. پس اگر در اکانت دموی پراپ به 25 درصد سود برسید ، شرکت 15 درصد سود واقعی به حساب شما واریز خواهد کرد.

تریدر ها باید در هر ماه حداقل 10 روز معاملاتی داشته باشند. اگر شرایط شما به گونه ای است که کمتر از 10 روز در ماه می توانید ترید کنید ، با پشتیبانان شرکت تماس بگیرید.

پلن Conventional در فانددنکست

در پلن Conventional فانددنکست مراحلی برای تریدر ها مشخص شده است که برای طی کردن هر مرحله تریدر در هر فاز باید حداقل 10 درصد سودآوری داشته باشد. حداکثر لوریجی که تریدر ها می توانند در این پلن از آن استفاده کنند 1:100 می باشد.

پلن Accelerated در فاندد نکست
پلن Accelerated در فاندد نکست

پلن Emphatic در فانددنکست

در پلن Conventional فانددنکست مراحلی برای تریدر ها مشخص شده است که برای طی کردن هر مرحله تریدر در هر فاز باید حداقل 20 درصد سودآوری داشته باشد.

حداکثر لوریجی که تریدر ها می توانند در این پلن از آن استفاده کنند 1:100 می باشد.

پلن Accelerated در فاندد نکست
پلن Accelerated در فاندد نکست

نحوه برداشت از فاندد نکست Fundednext

برای نحوه برداشت از فاندد نکست Fundednext وارد داشبورد خود شده و از سه خط سمت راست بالای صفحه گزینه Withdraw را انتخاب کنید.

نحوه برداشت از فاندد نکست Fundednext
نحوه برداشت از فاندد نکست Fundednext
نحوه برداشت از فاندد نکست Fundednext
نحوه برداشت از فاندد نکست Fundednext

همانطور که در شکل بالا می بینید هم می توانید موجود اکانت پراپ خود را از طریق پرفکت مانی و هم از طریق بیت کوین برداشت کنید. هر دو روش برداشت برای ایرانیان راحت می باشد.

برای برداشت از حساب پراپ باید به اندازه کافی در این شرکت ترید کرده و سود لازم طبق قوانین فانددنکست را کسب کرده باشید.

آیا فاندد نکست معتبر است؟

در مورد اعتبار فاندد نکست باید بدانید شرکت های پراپ تریدینگ مانند بروکر ها دارای رگوله معتبر نیستند و نمی توان در مورد اعتبار آنها قطما نظر داد. بررسی های انجام شده در مورد فانند نکست توسط ایتسکا جنبه معرفی و تبلیغ نداشته و ما فقط قصد آموزش تریدر ها و نحوه استفاده آنها از این سایت را داریم.

فاندد نکست نیز مانند سایر شرکت های پراپ تردینگ در زمینه جذب تریدر فعالیت دارد . و نه می توان گفت مانند بروکر های فارکس اعتبار لازم را دارد و نه می توان گفت کلاهبرداری است.

ولی با توجه به اینکه تردیر های زیادی از آن استفاده کرده و راضی هستند و نیز به ایراینان خدمات می دهد ، می توانید از آن برای تامین سرمایه خود استفاده کنید.

در مورد استخدام و ترید برای این شرکت ها بهتر است در چند شرکت عضو شده و حداقل برای سه مورد از این شرکت ها ترید کنید. از طرف دیگر زمانی که موجودی اکانت شما با سود هایی که کسب کرده اید افزایش پیدا کند ، مقداری از سود خود را برداشت کرده و در حساب شخصی خودتان واریز کنید.

با این روش خیالتان از بسته شدن حساب شرکت ها و سایر موارد راحت خواهد بود و با خیال راحت تری می توانید برای این شرکت ترید کرده و سود کنید.

آیا فاندد نکست کلاهبردای است؟

خیر ، در حال حاضر تریدر های فارکس زیادی جذب این شرکت شده اند و به فعالیت می پردازند. و تا کنون هیچ شکایتی از مشتریان مبنی بر عدم پرداخت سود از طرف فاند نکست و یا بسته شدن اکانت تریدر ها و … گزارش شده است.

سوالات متداول

آیا فاندد نکست کلاهبرداری است؟

لزوما خیر ، ولی قبل از ثبت نام در هر شرکت پراپ تریدینگ باید بررسی های لازم را انجام داد.

آیا فاندد نکست به ایرانیان خدمات می دهد؟

خیر

آیا فاندد نکست یک شرکت پراپ تریدنگ است؟

بله ، تریدر های حرفه ای می توانند بعد از خرید پلن و طی آزمون های لازم در این شرکت استخدام شده و به درآمد برسند.

به این مقاله امتیاز دهید
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
 1. آواتار علی
  علی می گوید

  سلام من از چت آنلاین شون پرسیدم گفتن که به ایرانیا خدمات میدن مشکلی ندارن که ولی اینجا نوشتید که به ایران خدمات نمیدن

  1. آواتار تیم نویسندگان
   تیم نویسندگان می گوید

   سلام. وقت بخیر.
   این سایت سیاست هاش رو تغییر داده. چند وقت پیش به ایرانیا خدمات نمیداد. ولی وبسایت معتبری هست. اگه الان خدمات میده، میتونید ازش استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.