بهترین شت کوین ها shitcoins برای سرمایه گذاری 2024+آموزش خرید شت کوین در تراست ولت

شت کوین

شت کوین چیست؟

هر ارز دیجیتال کم ارزش یا هر ارز دیجیتال بدون هدف خاص و قابل فهم شت کوین Shitcoin نامیده می شود. این اصطلاح برای اکثر آلت کوین ها که بعد از بیت کوین ایجاد شده اند ، استفاده می شود.

خرید شت کوین ها به عنوان سرمایه گذاری بد در نظر گرفته می شود. چون ایجاد کننده شت کوین آن را با نیت خوب و هدفمند ایجاد نکرده و قیمت گذاری درستی ندارد. به این دلیل بعد از گذشت مدت زمانی دچار کاهش قیمت می شوند.

بعد از بیت کوین شیت های بسیار زیادی ایجاد شده و توسعه یافته اند. با اینکه شیت کوین ها ارزش ذاتی ندارند و برخی ترجیح می دهند آنها خریده و روی شت کوین ها نیز سرمایه گذاری کنند. در این قسمت 11 شت کوین که احتمالا گزینه مناسبی برای خرید و سرمایه گذاری بوده معرفی می کنیم.

در انتهای مقاله نیز نحوه خرید شت کوین ها از تراست ولت را نیز آموزش می دهیم تا به راحتی بتوانید آنها را خریده و در کیف پول خود نگهداری کنید.

بررسی شت کوین ها

بعد از ارائه و محبوبیت بیت کوین شرکت های زیادی از طراحی اولیه بیت کوین استفاده کرده و ارز های خودشان را توسعه دادند. این آلت کوین ها یا هدف خاصی را دنبال کرده و واقعا کاربرد دارند. و یا بدون و انگیزه لازم ایجاد شده و فقط در اثر تبلیغات و حمایت افراد مهم به رشد و افزایش قیمت رسیده اند .

توسعه دهندگان معمولا تعداد سکه هایی که قرار است در دسترس عموم قرار گیرند را اعلام می کنند. به عنوان مثال میزان عرضه بیت کوین به 21 میلیون محدود می شود. این محدودیت باعث افزایش ارزش و جلوگیری کاهش ارزش یک ارز می شود. حتی ممکن است در مواردی برای افزایش قیمت یک رمز ارز مقداری از ارز ها از از چرخه خارج کرده و یا در اصطلاح توکن سوزی کنند.

تشخیص شت کوین ها بسیار آسان است. اگر به وایت پیپر آنها مراجعه کنید ، همه آنها تقریبا بدون هدف مشخص ایجاد شده اند و قیمت آنها در یک رنج ثابت است. ارزش آنها در یک دوره خاص افزایش صعودی داشته و سرمایه گذاران خود را شاد می کنند. و به دنبال همین رشد زیاد در یک دوره زمانی نیز دچار کاهش قیمت شدید می شود. این امر خود باعث سرگردانی سرمایه گذاران و تحلیل های نادرست در مورد شت کوین ها می شود.

احتمالا بازار شت کوین ها روزی کند شود. ولی بازار ارز های دیجیتال همچنان پر رونق خواهد بود. نظر کشور ها در مورد ارز های دیجیتال همچنان متفاوت است. برخی استخراج و استفاده از رمز ارز ها را محدود کرده و برخی دیگر مانند ژاپن در پی گسترش آن هستند.

بهترین شت کوین ها برای سرمایه گذاری 2024

افرادی که وارد بازار های سرمایه گذاری می شوند گاهی اوقات با پذیرش ریسک بالاتر به سمت شت کوین ها کشیده می شوند. با این وجود شت کوین هایی وجود دارند که احتمالا گزینه مناسبی برای کسانی باشد که قصد دارند با سرمایه خود ریسک کرده و شت کوین خریداری کنند.

در این قسمت ۱۱ شت کوین که احتمالا گزینه مناسبی برای خرید و سرمایه گذاری هستند ، معرفی می کنیم. ارز های این لیست می تواند به عنوان شیت کوین های آینده دار در نظر گرفته شوند.

سایت ایتسکا یک سایت آموزشی بوده بوده و هدف سایت ما سیگنال هی و یا پیشنهاد خرید و فروش یک ارز و یا سهم نیست. پس قبل انجام هر معامله ای حتما تحلیل های لازم را انجام دهید.

 1. Tamadoge : تامادوج یک پلتفرم کسب درآمد از بازی به تومان است که به راحتی نمی توان آن را کسب کرد. و به دلیل نایاب بودن این میم کوین احتما قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد.
 2. Dogecoin دوج کوین : یک شت کوین عمومی و معروف بوده و کمتر کسی با این رمز ارز آشنا نیستو محبوبیت لازم را کسب کرده است. با این وجود این ارز هنوز جای رشد بیشتر دارد.
 3. توکن DeFi دیفای : یک توکن هیجان انگیز با پتانسیل درآمد غیرفعال
 4. Apecoin : ارز دیجیتال نسبتا جدیدی است که در بازی ها و تجارت مورد استفاده قرار می گیرد.
 5. ShibaIno شیبا اینو : یک جایگزین عالی برای دوج کوین
 6. Yearn-Finance : یک پروژه غیر مترمز کز با عرضه کم که برای تریدر های بلند مدت گزینه مناسبی است.
 7. Synthetix : بهترین گزینه برای معاملات و خرید و فروش دارایی های مجای
 8. Ankr : سرمایه گذاری در اکوسیستم پردازش ابری
 9. Bancor : بهترین ارز دیجیتال برای یکپارچه سازی توکن های قابل تبدیل
 10. Balancer : یکی از بهترین رمز ارز ها که امکان ساخت استخر را برای همه فراهم کرده است و به نوعی صندوق شاخص در ارز دیجیتال است.
 11. Inch Network : یک رمز ارز حاکمتی و ابزار شیت کوین می باشد.

اگر قصد سرمایه گذاری در شیت کوین ها را دارید ، گزینه های بالا را می توانید بررسی و تحلیل کرده و از میان آنها موراد مناسبی را برای خرید انتخاب کنید.

در حال حاضر هزاران ارز دیجیتال وجود داشته و پروژه های آنها بسیار متنوع است. و انتخاب بهترین شت کوین واقعا مشکل خواهد بود. زیرا در دنیای رمز ارز ها در یک تارخ مشخص شاید یک ارز دیجیتال محبوبیت داشته باشد ، ولی بعد از مدتی آن ارز کاملا حذف شود!

شیت کوین رایگان

بسیاری از کوین هایی که در ایردراپ ها به صورت رایگان (به ازای انجام دادن کار هایی برای آنها) در اختیار شما قرار می گیرند ، شت کوین هستند. البته این رمز ارز های جدید برای خرید و فروش باید در صرافی هایی درج شوند تا بتوانید آنها را بفرشید.

بیشتر بخوانید : ثبت نام در سایت ایردراپ

خرید شیت کوین در تراست ولت

برای خرید شت کوین ها در تراست والت و یا هر صرافی ارز دیجیتال بهتره همیشه ارز های BNB و CAKE را در کیف پول خودتان داشته باشید. برای خرید شت کوین های جدید از پنکیک سوآپ استفاده می کنیم و کیک ارز اختصاصی پنکیک سوآپ است.

بیشتر بخوانید : خرید پنکیک سواپ

چون اکثرا کاربران ما برای ترید ، آموزش و … از موبایل استفاده می کنند ، برای آموزش از تراست والت نسخه موبایل استفاده می کنیم. اگر شما از تراست ولت ویندوز و … استفاده می کنید روال کار برای همه مشترک است.

برای خرید شیت کوین در تراست ولت وارد تراست والت شده و DAppsرو انتخاب کنید.

خرید شیت کوین در تراست ولت
خرید شیت کوین در تراست ولت

در این قسمت پنکیک سوآپ PancakeSwap رو پیدا کنین و وارد سایتش بشین.

 پنکیک سوآپ
پنکیک سوآپ

اگر برای اولین باره وارد این سایت می شین ازتون می خواد کیف پولتون رو متصل کنید. پس روی Connect کلیک کنین تا وصل شین.

اتصال کیف پول
اتصال کیف پول
انتخاب ارز کیک و شت کوین برای خرید
انتخاب ارز کیک و شت کوین برای خرید

اگر کیف پولتون رو مشاهده می کنین پس درست وصل شدین و گرنه از بالا دو باره روی Connect کلیک کنین تا به کیف پولتون وصل شین.

در قسمت مشخص  شده  ارز Cake رو انتخاب کنین (یعنی می خواین با ارز کیک یه شت کوین مثلا Tamadoge بخرین)

انتخاب ارز Cake
انتخاب ارز Cake

در کادر پایین هم شت کوین مورد نظرتون مثلا Tamadoge رو اتخاب کنین.

انتخاب ارز Tama
انتخاب ارز Tama

اگر برا اولین باره که این ارز رو اینجا می خواین اضافه کنین ، گزینه Import رو می بینین. روی Import بزنین. تیک قبول قوانین رو زده و بعد Import رو انتخاب کنین.

در هر دو کادر مقادیر رو مشخص کنین. یعنی مثلا می خوام با 2 تا ارز کیک Tama بخرم. در کادر Cake مقدار 2 وارد کنین. و بعد روی Swap کلیک کنین و بعد confirm رو بزنین. اگر تایید شد که خرید شت کوین شما انجام شده. ولی اگر با خطا مواجه شدید باید دامنه نوسان رو بالا ببرید تا خرید شما کامل بشه. چون پت کوین ها دامنه نوسان بالایی دارن شما باید از قسمت تنپیمات این نوسان رو بیشتر کنین.

یعنی عقب برگریدن و از صفحه زیر روی علامت چرخ دنده کنار نام Swap کلیک کنین.

تنظیم حد نوسان
تنظیم حد نوسان
بالا بردن حد نوسان
بالا بردن حد نوسان

در این صفحه گزینه ای به نام SlippageTolerance رو می بینین. این میزان نوسان رو نشون می ده که به صورت پیش فرض روی 0,5 قرار داره. شما این رو باید تا حدی بالا ببرین که بتونه شت کوین رو براتون بخره. مثلا روی 12 قرار بدین.

بعد از اینکه دیگه خطا مشاهده نکردین از شما می خواد کارمزد شبکه رو با BNB پرداخت کنین. برای تایید روی Approve کلیک کنین.

شیت کوین را چگونه پیدا کنیم؟

برخی افراد با در نظر داشتن ریسک بسیار بالای خرید شیت کوین ها ، ترجیح می دهند شیت کوین های جدید را پیدا کرده و خریداری کنند. یکی از بهترین سایت ها برای پیدا کردن شیت کوین های جدید سایت کوین مارکت کپ می باشد.

در این سایت از قسمت کریپتوکارنسی ها ، گزینه Recently Added را انتخاب کرده و ارز هایی که جدیدا عرضه اولیه ارز دیجیتال شده اند را مشاهده می کنید.

شت کوین ها در اکثر صرافی های ارز دیجیتال نیز قابل خرید می باشند. به عنوان مثال صرافی هات بیت بسیاری ار ارز های دیجیتال را لیست کرده و می توانید شت کوین ها را به راحتی از این صرافی خریداری کنید.

سوالات متداول

شیت کوین های معروف کدامند؟

از شت کوین های معروف می توان به دوج کوین ، شیبا اینو و بیبی دوج اشاره کرد.

شیت کوین یعنی چی؟

شیت کوین یعنی رمز ارزی که ارزش ذاتی نداشته باشد.

0امتیازی ثبت نشده

متوسط امتیاز از 0 کاربر

0 رای
0 رای
0 رای
0 رای
0 رای

ارسال نظر و ثبت امتیاز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انصراف

لطفا ابتدا لاگین نمایید.